czwartek, 14 marca 2019

Dom z duszą __ #ZAINSPIRUJSIĘ

Witajcie,

Dziś chcieliśmy przypomnieć, że pogoda za oknami wskazuje na szybki powrót wiosny. Razem ze zmieniającą się pogodą nie tylko wymieniamy swoją garderobę, ale również myślimy często nad nową aranżacją wnętrza domu lub nad zakupem nowych dodatków. Nowy stolik herbaciany, obraz lub wazon. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele inspiracji i oryginalnych mebli, aby dodać Waszemu wnętrzu klasy, stylu i elegancji. Zadbaliśmy o szeroki wybór asortymentu z całej Polski. Kilka z nich chcieliśmy Wam przedstawić w osobnym poście. Oto kilka naszych propozycji:


1 PROPOZYCJA
Krzesło bujane KENNA II

Bujane krzesło? #WOW ❤


Jak taki awangardowy dodatek może zmienić tak diametralnie wygląd pokoju? W bardzo łatwy sposób. Krzesło bujane Kenna II to produkt hiszpańskiej marki LaFoma. Krzesło jest bardzo wygodne, tapicerowane tkanina w zielonym odcieniu.


2 PROPOZYCJA

Cotton Balls Girlanda 50 By Green Canone
Takie oświetlenie doda pustej przestrzeni rodzinnego klimatu. Przewieś kule przez drzwi lub karnisz, połóż na komodzie, a uzyskasz nieziemski efekt. Mamy dla Was kilka propozycji wykorzystania tego jakże oryginalnego dodatku.PROPOZYCJA 3
Kolejne krzesło bujane

Spodobało Wam się poprzednie krzesło bujane? Mamy dla Was odważniejszą propozycję.

Zainspirowaliśmy Was? Mamy taką nadzieję! ❤ Pamiętajcie, że na naszym serwisie możecie również dodawać swoje własne ogłoszenia. Za darmo, bez prowizji. Czekamy na Wasze propozycje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 jj , Blogger