środa, 30 stycznia 2019

Poptrade

Poptrade


Witamy na naszym blogu,
    Wiele z nas gustuje w ubraniach ogólnodostępnych, które znajdziemy w każdej sieciówce. Moda w sklepach zazwyczaj bazuje na tym samym stylu, ubrania są podobne, ale jeśli jakiś model wpadnie nam w oko, mamy duży wybór w fasonach, kolorach i długościach.

     Zdarza się jednak, że chcemy poszaleć i ponieść się modowym wyzwaniom... Czego wtedy szukamy? Chcemy się wyróżnić i szukamy inspiracji w różnych butikach, w second handach, czy potrafimy sobie stworzyć swoje stylizacje ze starych ubrań. Jeśli szukacie okazji z Mediolańskich butików koniecznie zajrzyjcie na www.poptrade.pl. Proponujemy Wam ubrania i dodatki z szaf Polskich kobiet, które chcą dać wiele radości którejś z Was. Lista ogłoszeń jest bardzo zróżnicowana, ponieważ zależy nam na tym, aby każda z Was znalazła coś dla siebie. Torebki Louis Vuitton, czapki Gucci, sukienki znanych projektantów.

Oferujemy również możliwość wystawienia ogłoszeń, które pozwolą Wam sprzedać niepotrzebne już ubrania, dodatki bądź meble. Wszystkie ogłoszenia są darmowe, oraz dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli towarem, jakim dysponujesz jest w górnej półki, dlatego ciężko jest Ci go sprzedać na popularnych serwisach ogłoszeniowych- koniecznie spróbuj ulokować zdjęcia na poptrade.pl. Jesteśmy serwisem, który pomoże Ci zdobyć potencjalnego kupca.

Dziś mamy dla Was listę przepięknych ubrań, które nadal są dostępne:  • Oryginalne Buty UGG  LINK 
rozmiar: 37
cena: 280zł
  • Torebka Yves Saint Laurent   LINK
cena: 1299zł


  • Piękna bordowa sukienka   LINK
rozmiar: 34
cena: 279zł


Copyright © 2016 jj , Blogger