czwartek, 11 kwietnia 2019

Błyszcz się za dnia i w nocy #nowościBiżuteria, która jest dobrze dobrana do typu urody i stroju potrafi wzbogacić każdą stylizację. Drobne kolczyki, bądź lekki naszyjnik na co dzień, a wieczorem ogromne koła z chwostami. Dziś chcieliśmy zaprezentować Wam stylizacje, w których biżuteria gra główną rolę. Na naszej stronie pojawiła się duża kolekcja pięknych dodatków: kolczyków, naszyjników i pierścionków. Pragniemy przypomnieć Wam również, iż jeśli posiadacie w domu rzeczy, które są dla Was zbędne możecie śmiało wystawić je na sprzedaż u nas bez żadnej prowizji. Posiadamy zbiór luksusowych asortymentów dla każdej z Was, nawet dla Panów znajdą się świetne buty lub marynarka.
W naszej ofercie pojawiła się piękna biżuteria, mamy nadzieję, że i Was zainspiruje.


1. Bransoletka AZALIA 

  LINK

Delikatna bransoletka z metalu antyalergicznego w kolorze złotym. Drobne zawieszki w kształcie kółeczek. Można ją połączyć z kolczykami i/lub naszyjnikiem. Wymiary: dł. 16 cm z możliwością wydłużenia do 19,5 cm.


2. Kolczyki Leylia


Kolczyki zapinane na sztyft. Świetliste i lśniące kryształki w letnich jasnych kolorach. Wymiary: dł. 5,5 cm; szer. 2 cm.

3. Bransoletka z chwostem - TatamiTurkusowy zawrót głowy! Dziewczyny chwosty są numerem 1! Bransoletka wykonana z metalu antyalergicznego w kolorze złotym plus bawełniane chwosty. Wymiary: średnica 5,5 cm; rozmiar - uniwersalny. Dł. chwostu 3 cm.

4.  Kolczyki AzaliaLekkie, finezyjne kolczyki z szeregiem drobnych gwiazdek umocowanych na konstrukcji ze stali szlachetnej. Zapinane na sztyft. Wymiary: średnica 3 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 jj , Blogger